Strona główna » Ai e-book o sztucznej inteligencji » Top 5 najpotężniejszych edytorów PDF AI

Top 5 najpotężniejszych edytorów PDF AI

by kapdes
pdf-ai

Edytor AI PDF może sprawić, że praca z dokumentami PDF, takimi jak prezentacje, umowy, raporty lub propozycje, będzie łatwiejsza i bardziej wydajna.

Niezależnie od tego, czy chcesz zmienić tekst lub obrazy, czy też współpracować z innymi osobami, te zaawansowane edytory są w stanie Ci pomóc.

W tym miejscu omówimy pięć najlepszych narzędzi do edycji plików PDF opartych na sztucznej inteligencji, oferujących niezwykłe funkcje. Dodatkowo, przedstawimy wgląd w ich modele cenowe i platformy, z którymi są kompatybilne, zapewniając znalezienie idealnego edytora AI PDF, który usprawni przepływ pracy związany z zarządzaniem dokumentami.

1. UPDF – edytor PDF AI nr 1

UPDF to popularny edytor PDF, z którego korzysta wiele osób. Posiada wiele przydatnych funkcji ułatwiających edycję plików PDF. Możesz zmieniać tekst, obrazy, linki, znaki wodne i tła w pliku PDF. Pobierz to niesamowite narzędzie za pomocą przycisku poniżej i zacznij edytować swoje dokumenty PDF.

Co więcej, UPDF umożliwia również przeglądanie i dodawanie adnotacji do plików PDF. Adnotacje są przydatne, jeśli chcesz robić notatki bez zmiany pliku. Możesz także wybierać spośród ponad 100 pieczątek i naklejek i dodawać je do plików PDF. Możesz nawet stworzyć własną pieczęć i dodać podpisy do dokumentu, aby pokazać jego autentyczność.

UPDF może również konwertować pliki PDF do różnych formatów. Kolejną wspaniałą funkcją UPDF jest narzędzie OCR, które umożliwia kopiowanie tekstu z obrazu w pliku PDF. Mówiąc o funkcjach AI, UPDF AI pozwala na:

Document Question & Answer:

Umożliwia prowadzenie interaktywnych rozmów z dokumentami PDF. Możesz zadawać pytania dotyczące treści, a sztuczna inteligencja udzieli odpowiednich odpowiedzi na podstawie informacji zawartych w pliku PDF.

Podsumuj PDF:

Funkcja podsumowania wykorzystuje zaawansowane techniki przetwarzania języka naturalnego do analizowania treści i wyodrębniania najistotniejszych informacji. Konwertuje długie dokumenty na krótsze streszczenia, zachowując przy tym istotne szczegóły.

Ta funkcja wykorzystuje ogromną wiedzę i algorytmy sztucznej inteligencji edytora PDF, aby zapewnić szczegółowe wyjaśnienia różnych terminów i pojęć. Płynnie integruje się z doświadczeniem przeglądania dokumentu, umożliwiając użytkownikom dostęp do definicji i wyjaśnień za pomocą jednego kliknięcia.

Tłumaczenie plików PDF:

Funkcja Tłumacz UPDF AI wykorzystuje zaawansowane algorytmy sztucznej inteligencji, aby zapewnić dokładne i kontekstowo odpowiednie tłumaczenia. Obsługuje różne języki, umożliwiając użytkownikom pracę z dokumentami w preferowanych przez nich językach.

Pisanie:

Ten zestaw narzędzi PDF zapewni również funkcję pomocy w pisaniu AI. Użytkownicy będą mieli dostęp do sugestii i podpowiedzi opartych na sztucznej inteligencji, które pomogą im efektywnie tworzyć treści w edytorze PDF. Pomoże to użytkownikom w tworzeniu wysokiej jakości materiałów pisemnych.

Przepisz:

Narzędzie to będzie zawierać funkcję, która pomaga użytkownikom parafrazować lub przeformułowywać zdania lub akapity w dokumentach PDF. Będzie to przydatne do zachowania oryginalnego znaczenia przy jednoczesnej poprawie przejrzystości i stylu pisania.

2. Foxit

Foxit PDF Editor AI to przydatne narzędzie, które pomaga tworzyć, edytować i podpisywać dokumenty PDF. Można go używać na komputerze do łatwej zmiany plików PDF. Przypomina to korzystanie z edytora tekstu, w którym można zmieniać tekst, czcionkę i wiele innych rzeczy. Można nawet dodawać zdjęcia i filmy. Dzięki Foxit możesz także współpracować z innymi w czasie rzeczywistym.

Co więcej, jeśli chcesz udostępnić swoje pliki PDF innym osobom, które nie mają edytora PDF, nie martw się. Pliki PDF można eksportować do różnych formatów. Ponadto, można także tworzyć interaktywne formularze PDF do zbierania danych. Użytkownicy mogą łączyć i dzielić dokumenty, zmieniać układ stron oraz dodawać znaczki, nagłówki i stopki.

Kluczowe funkcje AI zintegrowane w Foxit PDF Editor

Podsumuj:

Foxit PDF Editor AI wykorzystuje sztuczną inteligencję do generowania krótkich i dokładnych podsumowań dokumentów. Może szybko skondensować długie teksty w zwięzłe podsumowania, oszczędzając czas i wysiłek.

Przepisywanie tekstu:

Z pomocą uczenia maszynowego, Foxit PDF Editor może automatycznie przeformułować lub przepisać tekst, zachowując jego oryginalne znaczenie. Ta funkcja jest przydatna, gdy trzeba wyrazić pomysły na różne sposoby lub poprawić przejrzystość treści.

Tłumacz:

Foxit PDF Editor umożliwia tłumaczenie wybranego tekstu na różne języki. Obsługuje tłumaczenia do 2000 znaków na podpowiedź i pozwala na 50 jednoczesnych podpowiedzi na użytkownika dziennie. Funkcja ta jest szczególnie przydatna podczas pracy z wielojęzycznymi dokumentami.

Smart Redact:

Ta funkcja Foxit pomoże ci, podświetlając wszystkie poufne informacje i da ci możliwość zredagowania ich jednym kliknięciem.

3. LightPDF

LightPDF to przydatna strona internetowa, która oferuje 24 różne narzędzia pomocne przy pracy z plikami PDF. Możesz przekonwertować pliki PDF na dokumenty Word w zaledwie kilka sekund, a następnie zmienić tekst i obrazy. Najlepsze jest to, że przekonwertowany dokument Word będzie wyglądał tak samo, jak oryginalny plik PDF. Co więcej, LightPDF pozwala również edytować tabele PDF AI, obrazy i tekst bezpośrednio w plikach PDF.

Ponadto LightPDF poważnie traktuje bezpieczeństwo użytkownika. Nie przechowuje twoich danych, więc twoje informacje są bezpieczne. Jeśli masz plik PDF lub obraz z tekstem, LightPDF może nawet wyodrębnić ten tekst za pomocą OCR. Oznacza to, że można konwertować te pliki do formatów edytowalnych bez utraty jakości.

Kluczowe funkcje AI, z których mogą skorzystać użytkownicy

Ekstrakcja danych:

Dzięki edytorowi AI LightPDF można bez wysiłku wyodrębnić cenne dane i uzyskać głęboki wgląd w dokumenty. Niezależnie od tego, czy jest to plik PDF, Word, Excel czy PPT, prześlij go do aplikacji w celu analizy.

Tworzenie tabel i podsumowań:

Bez wysiłku tworzy tabele z danych zawartych w dokumentach, ułatwiając zrozumienie i pracę z informacjami. Narzędzie to wykracza poza podstawową analizę dokumentów. Może przeszukiwać dokument, kompleksowo analizować jego zawartość i generować zwięzłe podsumowania.

Wnioski, odpowiedzi i konspekty:

Może również dostarczać wnioski, odpowiedzi na konkretne pytania i zarysy struktury dokumentu. Funkcja ta oszczędza wysiłku związanego z ręcznym identyfikowaniem kluczowych punktów i strukturyzowaniem dokumentów.

4. PDFelement

PDFelement to kolejny edytor PDF AI dla osób korzystających z komputerów. Pomaga ono w wydajnej pracy z plikami PDF. Co więcej, pozwala tworzyć dokumenty PDF i formularze, które wyglądają ładnie, a można to zrobić szybko, nie wydając zbyt dużo pieniędzy i zachowując bezpieczeństwo plików. PDFelement umożliwia otwieranie, zapisywanie, drukowanie i zapisywanie plików PDF. Możesz także dodawać lub usuwać zdjęcia lub inne elementy z pliku PDF.

Co więcej, możesz zmieniać ich rozmiar i przesuwać je. Jeśli chcesz zabezpieczyć plik PDF, możesz umieścić na nim hasło. Jeśli chcesz utworzyć formularz, który ludzie mogą wypełnić na swoich komputerach, PDFelement może ci pomóc. Umożliwia on dodawanie numerów stron i znaków specjalnych do plików PDF. Możesz także podpisywać dokumenty bez konieczności ich drukowania.

Kluczowe funkcje związane ze sztuczną inteligencją oferowane przez PDFelement

Czatuj z PDF i podsumowuj:

Rozmawiaj ze swoimi plikami PDF. Pozwala lepiej zrozumieć pliki PDF i poprawić komfort ich czytania. Ponadto kondensuje długie akapity w plikach PDF. Podsumowuje pliki PDF w kluczowych punktach, tworzy podsumowania i wyodrębnia ważne słowa kluczowe.

AI Content Detector and Rewrite:

Identyfikacja treści generowanych przez sztuczną inteligencję. Wykrywa wzorce w tekście, aby zidentyfikować treści utworzone przez algorytm komputerowy. Co więcej, popraw swoje pisanie za pomocą sztucznej inteligencji. Przepisz zawartość swoich plików PDF, aby uczynić je bardziej przejrzystymi, poprawić styl i naprawić błędy gramatyczne.

Wyjaśnianie i korekta plików PDF:

Upraszczaj złożone koncepcje w plikach PDF. Wyjaśniaj skomplikowane koncepcje w plikach PDF, aby lepiej je zrozumieć. Zwiększ dokładność treści PDF. Korekta plików PDF i poprawianie błędów gramatycznych, ortograficznych, doboru słów i nie tylko.

Dodawanie zakładek do plików PDF:

Bezproblemowe porządkowanie plików PDF za pomocą automatycznych zakładek. Automatycznie dodawaj zakładki do dokumentu PDF na podstawie jego struktury i nagłówków. Pomaga to w szybkiej nawigacji po dokumencie.

5. Forma

Forma to wydajny i niezawodny edytor PDF oparty na sztucznej inteligencji, który umożliwia łatwe tworzenie, edycję PDF AI i zarządzanie dokumentami PDF w dowolnym miejscu. Dzięki przyjaznemu dla użytkownika interfejsowi i zaawansowanym funkcjom, Forma upraszcza proces wypełniania formularzy w podróży. Forma rozumie powtarzalny charakter wypełniania formularzy i eliminuje potrzebę ciągłego pisania, oferując funkcję autouzupełniania.

Forma nie tylko doskonale radzi sobie z wypełnianiem formularzy, ale także zapewnia szeroką gamę narzędzi do edycji dokumentów PDF. Dodawaj pieczątki, zdjęcia i podpisy bez wysiłku, nawet gdy jesteś poza biurem lub nie masz natychmiastowego dostępu do laptopa. Ponadto Forma zapewnia bezpieczeństwo plików, oferując opcję bezpiecznego przechowywania w chmurze, umożliwiając dostęp do dokumentów z dowolnego urządzenia w dowolnym momencie.

Funkcje AI zintegrowane z edytorem PDF Forma

Aplikacja Forma AI PDF Editor oferuje potężne funkcje AI, które umożliwiają generowanie dowolnych dokumentów bez wysiłku. Dzięki zaawansowanym możliwościom sztucznej inteligencji można zadawać pytania i zapisywać odpowiedzi. Ponadto użytkownicy mogą wybierać spośród różnych gotowych zadań AI, aby przeoczyć swój przepływ pracy. Co więcej, automatycznie wykrywa zeskanowane dokumenty dzięki systemowi skanowania opartemu na sztucznej inteligencji.

Pozostałe artykuły