Strona główna » Ai e-book o sztucznej inteligencji » GPT Mentions – nowa funkcja ChatGPT

GPT Mentions – nowa funkcja ChatGPT

by kapdes
Mentions

OpenAI po cichu wprowadziło nową funkcję do swojej platformy ChatGPT – Mentions

Obecnie w wersji beta dla wybranych płatnych użytkowników. Funkcja ta, nazwana GPT Mentions, rewolucjonizuje sposób interakcji ze sztuczną inteligencją, umożliwiając użytkownikom przywoływanie określonych GPT do rozmowy za pomocą prostej @ wzmianki, podobnie jak oznaczanie kolegi w celu uzyskania pomocy na czacie grupowym.

Mentions – wzmianki o GPTs: Skok naprzód w dostosowywaniu AI

Wyobraź sobie cyfrowy obszar roboczy, w którym można wezwać wielu specjalistów AI do wykonania różnych zadań, a wszystko to w tym samym oknie czatu. Taka jest obietnica GPT Mentions. Wpisując „@”, użytkownicy mogą teraz zintegrować różne GPT, każdy z unikalnymi możliwościami, w jeden płynny dialog. To nie jest tylko drobna aktualizacja; to znaczący krok w kierunku bardziej dynamicznego i wszechstronnego doświadczenia AI.

ebook

Jak Wykorzystać Sztuczną Inteligencję W Życiu Codziennym?

Implikacje wzmianek o GPT dla automatyzacji przepływu pracy

Implikacje tej funkcji są ogromne, szczególnie dla automatyzacji przepływu pracy. Użytkownicy mogą teraz delegować zadania do AI z niespotykaną dotąd precyzją, przypisując określone części przepływu pracy do najbardziej odpowiednich GPT. Może to usprawnić procesy w sposób, który dopiero zaczynamy odkrywać, potencjalnie prowadząc do znacznego wzrostu wydajności w wielu branżach.

Mentions-gpts

Dostęp do GPT Mentions

Na razie GPT Mentions pozostaje poza zasięgiem dla większości, a dostęp ma zostać rozszerzony po oficjalnym ogłoszeniu. Osoby posiadające konta ChatGPT Plus, Teams lub Enterprise będą pierwszymi, które doświadczą tego nowego poziomu interakcji ze sztuczną inteligencją. Jeśli chodzi o resztę, będą musieli czekać z zapartym tchem na to, co może być kolejną wielką rzeczą w chatbotach AI.

Funkcja GPT Mentions OpenAI to coś więcej niż tylko przyrostowa aktualizacja – to transformacyjne narzędzie, które może na nowo zdefiniować nasze interakcje ze sztuczną inteligencją. W oczekiwaniu na szersze wdrożenie, społeczność technologiczna brzęczy z niecierpliwością, chcąc zobaczyć, jak ta funkcja się rozwinie i ukształtuje przyszłość przepływów pracy wspomaganych przez sztuczną inteligencję.

Pozostałe artykuły